Öğretim Görevlisi Alımı İlanı (08.07.2024)

08.07.2024 tarih ve 32596 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ilan doğrultusunda Enstitümüzün ilanda belirtilen birimlerine “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri ve 2547 sayılı Kanun’un 31. maddesi uyarınca öğretim görevlileri alınacak olup ilana BU BAĞLANTI adresinden ulaşabilirsiniz.

İlana başvurular elektronik olarak yapılacaktır. Başvuru sistemine,

https://ubys.iyte.edu.tr/HRM/AkademikBasvuru/PersonelBasvuru/Giris

adresinden erişebilirsiniz.

Başvuru işlemlerine ilişkin detaylı bilgi, başvuru kılavuzunda yer almaktadır. Kılavuza BU BAĞLANTI adresinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru, ön değerlendirme sınav ve nihai sonuç işlemleri Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik doğrultusunda yapılmakta olup adaylar sürece ilişkin yürütülen işlemler konusunda Yönetmelik’i inceleyebilirler.

Herhangi bir sorunuzu ya da sorunu ilanda belirtilen adreslere veya kılavuzda yer alan iletişim adreslerinden bizlere iletebilirsiniz.